از دیگر خدماتی که صبانت اصفهان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اینترنت بی‌سیم نقطه به نقطه است. در این روش، ارتباط بستر اینترنت صبانت و درخواست کننده پهنای باند اختصاصی، به‌صورت بی‌سیم برقرار می‌شود.
سازمان‌ها، شرکت‌ها، مراکز علمی و… که نیاز به پهنای باند بالا و یا پهنای باند اختصاصی دارند می‌توانند از خدمات اینترنت وایرلس صبانت بهره ببرند. از جمله نیازهای هر سازمان می‌توان به دسترسی به اینترنت پرسرعت بی سیم مطمئن، پاسخ‌ گویی مناسب شرکت ارائه دهنده و تضمین خدمات ارائه شده اشاره داشت، که صبانت سعی داشته تا با بهره‌ گیری از نیروی های توانمند خود این نیازها را پوشش دهد.
راه‌اندازی اینترنت بی‌سیم به این صورت است که بعد از انجام امکان‌سنجی، باتوجه به شرایط محیطی و فاصله، مودم و آنتن انتخاب و نصب می‌شوند. شایان ذکر است که سرعت برقراری این نوع ارتباط، از مرز ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه نیز فراتر می‌رود.
از مهم‌ ترین مزایای این سرویس باید به ثبات و پایداری آن، و امکان ارائه در بیشتر نقاط استان و کشور اشاره نمود.

به‌طور کلی، پهن باند (Broadband) روی بسترهای ارتباط اینترنت پرسرعت بی سیم نقطه به نقطه (Point To Point Wireless) و اینترانت (Intranet) قابل ارائه است، که صبانت امکان ارائه این خدمات را روی هر دو بستر به‌ وجود آورده است.

با استفاده از اتصال نقطه به نقطه، امکان انتقال ترافیک خصوصی روی شبکه عمومی فراهم شده است. به‌ این صورت که دو شبکه خصوصی، از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت، به‌ یکدیگر متصل می‌شوند. شبکه‌های خصوصی از طریق تونل‌ های رمز شده به یکدیگر متصل هستند و قابل دسترسی توسط عموم نیستند.
 
در روش ارائه پهن باند روی بستر اینترنت پرسرعت بی‌سیم، از امواج رادیویی برای انتقال استفاده می‌شود. این انتقال باید روی فرکانس‌های مجاز انجام شود که باند فرکانسی مجاز این خدمات در سراسر جهان، فرکانس‌های ۲٫۴، ۵٫۴ و ۵٫۸ گیگاهرتز است و شرکت‌های ارائه دهنده‌ این خدمات تنها می‌توانند خدمات خود را روی این فرکانس‌ها ارائه دهند. بدیهی است در این روش برای انتقال اینترنت، هیچ‌گونه وابستگی به مخابرات وجود ندارد.
about-wireless-internet

  • به طور خلاصه ویژگی های اینترنت پر سرعت وایرلس صبانت اصفهان:

پشتیبانی 24 ساعته Support بدون نیاز به خط تلفن No Telephone سرعت دانلود و آپلود Upload  Download
پشتیبانی یکی از موارد بسیار با اهمیت در سرویس های اینترنت وایرلس می باشد. ما مفتخریم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شما بزرگواران باشیم. کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت طرح هرگونه سوال و یا اطلاع از شرایط فروش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.
محدودیت های مخابراتی از جمله فیبر نوری، PCM بودن، خطوط تلفنی که امکان رانژه شدن به هر دلیل را ندارند، صف های طولانی رانژه خطوط و همچنین خطوطی که فاصله بیشتر 4 کیلومتر از مرکز دارند با افت کیفیت روبرو هستند، که این مشکلات در اینترنت وایرلس صبانت اصفهان وجود ندارند.
یکی از مزایای اینترنت وایرلس متقارن بودن و برابری سرعت دانلود و آپلود است که باعث بهبود کیفیت در استفاده از اینترنت می باشد به طور مثال در صورتی که سرویسی با پهنای باند 3 مگابیت تهیه فرمایید سرعت آپلود هم 3 مگابیت می باشد. بنابراین تامین هرمیزان پهنای باند امکان پذیر می باشد.
راه اندازی سریع Setup پهنای باند اختصاصی Dedicated bandwidth بدون نیاز به مخابرات No Telecommunications
پس از کیفیت کار یکی دیگر از مهمترین موارد در ارائه سرویس های وایرلس، زمان نصب، راه اندازی و تحویل به مشترک می باشد. مجموعه ما تمام سعی خود را براین مهم دارد که در صورت امکان سنجی موفق، کمتر از 48 ساعت از زمان تایید درخواست، سرویس اینترنت به مشترک تحویل گردد.

اصفهان صبانت آمادگی ارائه پهنای باند اختصاصی اینترنت پرسرعت بر روی بستر وایرلس جهت استفاده کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی به منظور انواع مصارف از قبیل: انتقال دیتا،Web Server و Aplication Server  و موارد انتخابی دیگر به هر میزان و با کیفیت تضمین  شده را دارد.

در سرویس های وایرلس هیچ وابستگی به مخابرات وجود ندارد و کاربران به صورت مستقیم سرویس اینترنت وایرلس خود را از سرویس دهنده اینترنت پرسرعت دریافت می نمایید. این ارتباط مستقیم باعث افزایش چشم گیر کیفیت اینترنت و همچنین سرعت آپلود و دانلود سرویس اینترنت می گردد.