توضیحات تکمیلی قیمت
نوع تجهیزات ردیف
آنتن وایرلس، سخت افزاری جهت ارسال و دریافت امواج رادیویی است. میتونید به این آنتن به چشمِ یک کارت شبکه نگاه کنید که به جای کابل شبکه، دیتا را بر روی بستر بی سیم وامواجِ رادیویی منتقل میسازد. قیمت رادیو بر اساس نوع قدرت، برند و فاصله تا اولین آنتن فرستنده متغیر است.
انواع بسیاری از این نوع آنتن ها وجود دارد، ولی در کل کارکرد همه آنها تقریباً به یک شکل است، یک آنتن در سمت کاربر، و یک آنتن در سمت سرویس دهنده و یا یکی از دکل های سرویس دهنده نصب شده و بین این دو آنتن یک بستر/لینک ارتباطی ساخته خواهد شد.
 از 500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان رادیو وایرلس
Wireless Radio
1
در صورتی که کاربر نیاز به ارتباط بی سیم داشته باشد و      همچنین قیمت آن بستگی به کیفیت و نوع برند موجود در بازار دارد.
به عبارت دیگر اکسس پوینت (Acsses Point) این امکان را فراهم می کنند که از طریق آنها شما بتوانید چندین سیستم کامپیوتری، موبیل، تبلت و ... را از طریق شبکه های بیسیم به همدیگر متصل کنید.
 از 150 هزار تومان الی 700 هزار تومان  اکسس پوینت
Access Point
2
میزان هزینه کابل بستگی به متراژ از محل نصب رادیو تا محل استفاده کاربر دارد.
 هر متر 4500 تومان کابل شبکه
Network Cable
3
با توجه به لزوم هم سطحی و مشاهده آنتن گیرنده و فرستنده در شبکه های وایرلس در صورت نیاز باید از سمت گیرنده سرویس وایرلس (مشترک) از طریق تجهیزات افزایش ارتفاع، سطح رادیو گیرنده را تنظیم کرد.
شایان ذکر است این مورد پس از مشاهده و امکان سنجی از سمت کارشناس مربوطه به اطلاع کاربر خواهد رسید.
  ملزومات جهت افزایش ارتفاع 4
این مقدار با توجه به شرایط و درخواست مشترک و میزان کار انجام شده از زمان نصب تا بهره برداری کامل سرویس اینترنت وایرلس و تحویل به مشترک اخذ خواهد شد.
شایان ذکر است کلیه هزینه های دریافتی طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین طبق تعرفه های مصوب سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان می باشد و بابت آن به مشترک فاکتور داده خواهد شد.
از 100هزار تومان الی 500 هزار تومان هزینه نصب و راه اندازی
5
قبل از انجام مراحل عملیاتی و پیش از پرداخت هر گونه هزینه ای از سمت مشترک کارشناسان ما به صورت رایگان از محل بازدید خواهند کرد. پس از بررسی و در صورت داشتن شرایط فنی لازم، صورت هزینه های مربوط به آن را به صورت کامل به همراه جزئیات جهت بررسی و تصمیم گیری به مشترک اعلام خواهند کرد.
رایگان امکان سنجی 6

 شرایط عمومی:
 
- جهت بررسی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای اینترنت وایرلس صبانت اصفهان می توانید اینجا را کلیک کنید.
- قیمت سرویس های فوق به تومان و با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده است و فقط از طریق نمایندگی های فروش مجاز قابل سفارش می باشد.
- به منظور مشاهده و خرید سرویس های ویژه اینترنت +ADSL2 اینجا را کلیک کنید.
- جهت امکان سنجی، سفارش و راه اندازی سرویس های اینترنت وایرلس میتوانید با شماره تلفن مستقیم 09139012285 (کارشناس فروش و پشتیبانی صبانت) تماس حاصل فرمایید.